موسسه بین المللی حقوقی و داوری پلاک دادیار

با ما مشکلات حقوقی خود را در سریع ترین و به بهترین شکل به پایان برسانید.

موسسه بین المللی حقوقی و داوری پلاک دادیار ابتدا فعالیت های خود را نزدیک به یک دهه در قالب دفترحقوقی آغاز نمود که تا سال ۱۳۹۲ مشتمل بر وکالت در کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، ملکی، شهرداری و همچنین کلیه خدمات مشاوره ای وکالت و داوری ارائه می گردید. پس از آن در آغاز دومین دهه فعالیت، گروه تحت عنوان موسسه حقوقی پلاک دادیار تداوم پیدا نمود و با ثبت آن در اداره ثبت شرکتها شکل رسمی به خود گرفت. موسسه حقوقی پلاک دادیار همواره در تلاش است با استفاده از امکانات روز دنیا گامی موثر در زمینه ارتقای سطح دانش حقوقی جامعه و گسترش فرهنگ استفاده از متخصصین حوزه های مختلف حقوقی برداشته و به یاری ایزد منان بیش از پیش شاهد موفقیت در این حوزه باشد.

گروه وکلای موسسه پلاک دادیار با تکیه بر دانش، تخصص و سابقه کاری و اجرایی موثر و همچنین تسلط کامل بر قوانین و مقررات کشور عزیزمان ایران در راستای احقاق حقوق موکلین از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند کرد. امری که بی شک علت اصلی اعتماد و اطمینان مراجعین و موکلین ما بوده است.

توجه: در صورت بروز هر گونه پرسش یا ثبت شکایات نسبت به ارائه خدمات مربوطه از سوی موسسه حقوقی پلاک دادیار، لطفا به صورت حضوری به نشانی موسسه مندرج در صفحه تماس با ما مراجعه نمائید.