مشاوره حقوقی تلفنی اصولا به په معناست و پگونه می توانم به صورت تلفنی و بدون مراجعه حضوری به دفتر از خدمات مشاوره بهره ببرم؟ دسترسی آسان و سریع، به وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، در هنگام وقوع مشکل، می‌تواند تا حد زیادی از نگرانی ها و تبعات پیش آمده بابت مشکل، بکاهد. سیستم پاسخگویی تلفنی، و بدون نیاز به مشاوره حضوری در پرونده‌های حقوقی، با توجه به ترددهای غیر ضروری در سطح کلان شهرها همانند شهر تهران، امری اجتناب ناپذیر است. در سالهای اخیر، پاسخگویی به تلفن ها، جهت مشاوره حقوقی تلفنی، به صورت تلفن های پولی درآمده است که گاهی اوقات، عدم رضایت مندی ارباب رجوع را به دنبال دارد. اما سوالی که در این قسمت ذهن شما را مشغول می کند اینست که مشاور حقوقی به چه کسی اطلاق می شود و اصولا این فرد چه قابلیت های داراست. در ادامه به توضیح این سوال می پردازیم.

مشاوره حقوقی تلفنی کیست

بیشتر مردم که با یک مشکل حقوقی روبه رو می شوند می خواهند خودشان کار را انجام دهند و در آخر با شکست مواجه می شوند و دیگر امیدی به موفقیت و رسیدن به حق و حقوق خود ندارد زیرا با اطلاعات جزئی قانون آشنایی ندارند. مشاوره حقوقی به این افراد کمک می کند تا با انتخاب وکیلی درست به موفقیت در پرونده دست یابند.
معمولا فارغ التحصیلان رشته حقوق، به جای سردفتری، وکالت و قضاوت، حرفه مشاوره حقوقی را انتخاب می‌کنند! این افراد می‌توانند در سازمان‌ها و شرکت‌ها به عنوان مشاوره حقوقی مشغول به فعالیت شوند و یا در حوزه‌هایی نظیر امور قراردادها، امور دعاوی و امور پژوهشی به دیگران کمک کنند. افراد حقیقی و حقوقی می‌توانند برای امور قراردادها و تنظیم قراردادهای خود از مشاوره حقوقی کمک بگیرند تا آنان نکات مهم قراردادها را بررسی و بیان کنند. همچنین آن­ها می‌توانند وظیفه تهیه پیش نویس‌های قراردادها را نیز برعهده بگیرند. در برخی مواقع قراردادها صرفاً امضای مشاوره حقوقی به توافق نهایی می‌رسد.

ازدواج به مثابه یک پدیده اجتماعی است که در بستر پیچیده‌ ترین و حساس‌ ترین روابط اجتماعی میان دو جنس مخالف برقرار می‌شود و به عنوان مقدمه و منشأ خانواده محسوب می‌ گردد و یکی از مهمترین پدیده‌های اجتماعی-زیستی و فرهنگی مربوط به جامعه و انسان است. ازدواج برحسب ماهیت، نوع و انگیزه می‌ تواند پیامدهای مثبت و منفی داشته باشد. لذا بررسی تغییرات اجتماعی آن حائز اهمیت می‌ باشد.  ازدواج یک تعهد بین دو نفر است که دیدگاه های متفاوتی در مورد مسائل و جوانب زندگی دارند. موفقیت یا طلاق در ازدواج بستگی به این دارد که چگونه به تعدادی از مسائل مهم قبل از آن رسیدگی شود. انتظاراتی که در مورد تصمیمات مالی، روابط جنسی، تولد فرزندان و …. وجود دارد، بسیار مهم است. مطالعات در طول سال ها ثابت کرده است که صحبت در این موارد طی مشاوره حضوری قبل از ازدواج می تواند به طور قابل توجهی بر موفقیت این پیوند عاطفی و پیشگیری از طلاق تاثیر مثبتی بگذارد.

روش های مشاوره حقوقی در وکیل لازم

مشاوره در شرکت وکیل لازم به سه روش مشاوره حقوقی تلفنی و مشاوره حقوقی و مشاوره حقوقی به صورت آنلاین قابل اجراست و می توانید بنا به نیاز خود اقدام به دریافت مشاوره نمایید. انتخاب هر یک از این روش های ذکر شده به مرحله پرونده و نوع مشکل بستگی دارد. هر کدام از این روش ها مزایایی دارند که باید در زمان مقتضی از آنها استفاده نمود. اگر برای مشکلات حقوقی خود به مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری نیاز دارید می توانید برای مشاوره با یکی از وکلای متخصص ما در موسسه حقوقی وکیل لازم تماس بگیرید و با وکیل مخصوص به مشکل حقوقی خود صحبت کنید. شما می توانید تمام سوالات و ابهامات خود را با وکیل پایه یک دادگستری مطرح کنید و راهکار و پاسخ مناسب را از وکیل بگیرید و در صورت اهمیت موضوع و نیاز به بررسی حضوری ، جهت ارزیابی اولیه وقت مشاوره حقوقی تلفنی یا مشاوره حقوقی حضوری رزرو می کنید. بررسی دقیق و کامل یک پرونده مستلزم دریافت وقت مشاوره حقوقی حضوری با یک وکیل متخصص می باشد.

مزایای مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی تلفنی محدودیت زمانی و مکانی ندارد و می تواند اعتماد موکلین را به حرفه ای و تخصصی بودن مجموعه جلب کند. این مشاوره کمک می کند که برداشت نادرست افراد از مشکل حقوقیشان که آن‌ها را در یک مسیر اشتباه قرار داده است تا حدی اصلاح شود و طرز نگاه جدیدی در این مورد در ذهنش ایجاد شود. با وجود همه محاسنی که در خصوص مشاوره تلفنی وجود دارد، دقیق ترین و کامل ترین مشاوره، مشاوره حضوری است و نقش این نوع مشاوره در پرونده های پیچیده ای مانند پرونده های ملکی که نیاز به بررسی دقیق اوراق پرونده دارند، بارزتر خود را نمایان می کند.

با تماس با وکیل لازم و استفاده از خدمات مشاوره حقوقی تلفنی شرکت ما می توانید حس داشتن یک وکیل تلفنی شبانه روزی کارآزموده و کاردرست را تجربه کنید.