مشاوره حقوقی حضوری خدمت دیگری است از سایت وکیل لازم که به شما این امکان را می دهد تا با صرف کمترین وقت و هزینه مشکلات حقوقی خود را با وکلای پایه یک دادگستری مطرح نموده و راهکار مناسبی را از وکلای مجرب ما دریافت نمایید. بنابراین قبل از اقامه دعوا می توانید با مراجعه به وکیل و استفاده از مشاوره حقوقی حضوری بهترین راهکار را برای مشکلات خود از وکیل دریافت کنید. طی جلسه ی مشاوره حضوری با وکیل مشاور شما را با مسایل حقوقی آشنا می کنیم و بسته به موضوع و مشکل شما با توجه قوانین موجود و رویه دادگاهها به ارائه راهکارهایی در خصوص موضوع می پردازیم.

لازم به ذکر است که به دلبل تخصصی بودن پرونده های حقوقی لازم است اشخاص از وکیل مشاوره های لازم را بگیرند سایت وکیل لازم با داشتن کادری مجرب با دانسته های حقوق خود در هر پرونده حقوقی بهترین نتیجه را برای شما عزیزان به ارمغان آورند.

مشاوره حقوقی حضوری در دفتر وکالت ما منوط به پرداخت حق مشاوره است. لذا از ششما عزیزان درخواست داریم تا قبل از حضور در دفتر از هزینه های حدودی حق مشاوره آگاهی یابید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری نمایید. شما قبل از مشاوره حقوقی حضوری حتما اقدام به تعیین وقت قبلی نمایید. برای تسریع در امر مشاوره لازم است تا کلیه اسناد و مدارک خود را به همراه داشته باشید.

به چه کسی مشاور حقوقی اطلاق می شود

مشاور حقوقی شخصی است که به همه مسایل حقوقی و همه قوانین، آراء وحدت رویه دیوان عالی کشور و رویه دادگاهها و نظریات اساتید برجسته علم حقوق آشنا بوده و باید در کمال خیر خواهی و صداقت مبادرت به ارائه راهکارهای به ارائه نماید. مشاور حقوقی با دانشی که به قوانین و اصول حقوقی دارد می تواند کمک شایانی به سازمان ها، ادارات و شرکت های خصوصی داشته باشد. مدیران و کسانی که صاحب نفع در آن سازمان می باشند با توجه به مسئولیت هایی که دارند با کمک مشاور می توانند تصمیمات درست تر و قانون مندتری بگیرند، در خیلی از تصمیم هایی که مدیران اجرایی می گیرند اگر از قوانین حقوقی خبر نداشته باشند، ممکن است متحمل ضررهای جبران ناپذیری مادی و معنوی شوند. این روزها در بیشتر شرکت ها و سازمان های بزرگ قسمت مهمی به نام مشاور حقوقی وجود دارد که از یک یا چند تن از کارشناسان مشاور حقوقی تشکیل شده است. در ادامه برخی از وظایف و مهارت های مورد نیاز یک مشاور حقوقی بیان شده است:

مشاوره حقوقی مخصوص چه افرادی است

۱ – صاحبان مشاغل برای نحوه دریافت و وصول مطالبات خود می توانند از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

۲ – اشخاصی که قصد طرح دعوی با دفاع از دعوی را دارند.

۳ – اشخاصی که قصد فروش و انجام معاملات یا قصد تنظیم قرارداد و یا لایحه را دارند.

۴ – هر یک از زوجین که که قصد طلاق توافقی را دارند می توانند در رابطه با حقوق مالی زوجین و نحوه توافقات صحیح از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

۵ – کسانی که در شرف ازدواج هستند برای آگاهی از شروط ضمن عقد و نحوه تنظیم آن از مشاوره حقوقی حضوری استفاده نمایند.

مزایای استفاده از مشاوره حقوقی حصوری

۱ – استفاده از نظرات و پیشنهادات وکیل در حوزه مورد نظر و اجتناب از طرح دعاوی توسط افراد ناآگاه

۲ – مشاوره حقوقی توسط وکلا و مشاورین متخصص انجام میشود.

۳ – مقرون به صرفه بودن مشاوره

۴ – در بسیاری از موارد وکلای با حسن نیت می تواند با اعمال میانجی گری و صلح و سازش میا ن اصحاب دعوا می توانند تاثیر به سزایی داشته و این مسئله باعث کاهش پرونده های جاری در دادگستری می شود.

۵ – مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری و ارائه راهکار مناسب توسط وکیل باعث جلوگیری از ضررهای مالی احتمالی و وقت و ضایع شدن برخی حقوق احتمالی اشخاص می گردد.

در په زمینه هایی می توانم مشاوره حقوقی حضوری داشته باشم:

– مشاوره حقوقی کیفری : مشاوره حقوقی کیفری در زمینه جرائم جعل، کلاهبرداری، انتقال مال غبر، تهدید، توهین، سرقت، خیانت در امانت، جرائم رایانه ای و سایر جرائم کیفری می باشد توصیه می شود قبل از هر گونه طرح دعوا یا شکایت و یا حقوقی با کیفری بودن پرونده و نحوه طرح آن از مشاوره حقوقی وکیل پایه یک دادگستری استفاده نمایید و در کوتاهترین زمان به نتیجه برسید.

– مشاوره حقوقی خانواده : مشاوره حقوقی خانواده خدمت دیگری است که از وکیل لازم برای شما در نظر گرفته شده است و مشاوره با وکیل خانواده در زمینه طلاق، طلاق توافقی، مهریه، اجرت المثل ،حضانت، فسخ نکاح و سایر جرائم مربوط به دعاوی خانواده می باشد.

– مشاوره حقوقی ملکی : مشاوره حقوقی ملکی با وکیل ملکی راجع به اموال غیر منقول شامل دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی، خلع ید، تخلیه اماکن مسکونی و تجاری مشمول قانون ۵۶ و ۷۶، ابطال سند و سایر دعاوی حقوقی می باشد.

– مشاوره حقوقی وصول مطالبات : مشاوره حقوقی وصول مطالبات یا اسناد تجاری مثل چک، سفته و قبض انبار و یا رسیدهای پرداخت خدمت دیگری است که افتخار ارئه آن را به شما عزیزان دارد.

برای مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری می توانید با شماره ها ارتباطی ما تمایس گرفته و یا به صورت حضوری مراجعه فرمایید.