امروزه با گسترش روابط بین افراد و اشخاص و بین شرکت‌ها مؤسسات نیاز به مشاوره‌ های حقوقی بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود اغلب مردم از مسائل حقوقی اطلاع کافی نداشته و برای گرفتن مشاوره‌ های حقوقی با وکلا اقدام نمی‌کنند.علت ساده است! به دلیل پر مشغله بودن اکثریت مردم به کارهای روزمره طبیعتا نیاز به کارشناس حقوقی کم رنگ تر دیده می شود تا زمانی که مشکل حقوقی گریبان گیر افراد می شود. موسسه حقوقی کیل لازم با انواع مشاوره حقوقی به‌ صورت آنلاین و یا تلفنی با بهترین وکلا سعی در ارائه‌ی بهترین مشاوره در زمینه مشکل به وجود آمده به شما مردم عزیز دارد از موضوعاتی که این موسسه حقوقی برای مشاوره دادن استفاده کرده است به شرح مختصری در این مورد می پردازیم:

امور کیفری : که شامل مسائل نسبتاً حساس است و به‌ تمامی مسائل از دیدگاه نظم عمومی، اخلاق حسنه و حفظ حقوق عامه می‌نگرد جرم آن رفتاری است که خلاف ارزش‌ها و هنجارهای جامعه‌ای تلقی می‌شود و لذا در هر جامعه‌ای متفاوت است کشور ایران ازآنجاکه یک نظام حقوقی مبتنی بر فقه اسلامی دارد و نیز عرف این جامعه تا حد زیادی بر پایه رعایت اخلاق حسنه است برخی از جرائم مندرج در قوانین کیفری آن، جرائم علیه حیثیت و اخلاق است، نظیر روابط نامشروع و …

در این راستا برخی از مسائل حقوقی و خصوصی میان اشخاص نیز ممکن است به دلیل ارتباط بانظم عمومی و اخلاق حسنه وارد حقوق کیفری و مشاوره‌های حقوقی کیفری و مشاوره‌های آنلاین شود تنها آن دسته از رفتارهای نظم و خلاف ارزش جرم تلقی می‌شود که از سوی قانون معتبر به‌عنوان جرم در نظر گرفته‌ شده باشند قابل‌ رسیدگی نخواهد بود از سوی دیگر رفتارهایی نظیر، قتل عمد، قتل غیر عمد، ضرب‌ و جرح، توهین، افترا، سرقت، کلاه‌برداری، خیانت‌درامانت، اختلاس، سوءاستفاده از سفید مهرو سفید امضا، صدور چک بلامحل، تخریب اموال، محاربه، و مواردی از این‌ دست به‌ موجب قوانین مختلف جرم در نظر گرفته می‌شود.
ما وکلای متخصص را گرد هم جمع کرده ایم تا کاربران و تمامی عزیزانی که به هر نحوی نیازمند مشاوره هستند بتوانند با توجه به نوع پرونده و مشکل حقوقی و حوزه قضایی خود به وکیل مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. این عزیزان با اخذ مشاوره در صورت صلاحدید عقد قرارداد با شخص وکیل نمایند. وکلای علاقمند به فعالیت تخصصی نیز با عضویت در این سایت خدمات حقوقی را ارائه خواهند داد. در وب سایت موسسه حقوقی و وکیل لازم دید و هدف مجوعه بر این اصل بنا شده که در سراسر کشور و حوزه های قضایی مهم وکلای متخصص را جذب و خدمت رسانی به کاربران را ارائه نمایند.

مشاوره حقوقی آنلاین

حقوق دانش تنظیم روابط اجتماعی میان مردم از طریق وضع قوانین و ضمانت اجرا های عدم رعایت آن است.
با آنکه مخاطب قانون، تمامی افراد در جامعه هستند و اصولاً ۱۵ روز پس از انتشار قانون در روزنامه‌ رسمی کشور، تمامی افراد مطلع از آن فرض می ‌شوند، لیکن به نظر می ‌رسد که گاهی اوقات میان مردم اطلاع کامل محقق نمی ‌شود و نیاز به مشاوره حقوقی پیدا می‌شود.
علاوه بر آن هر فردی ممکن است در جامعه با مشکلاتی مواجه شود و برای حل آن نیاز به مشاوره داشته باشد.
در زندگی کنونی ممکن است در زمینه خانوادگی همچون طلاق، توافقی، مهریه ، نفقه و امور ملکی همچون تصرف عدوانی، دستور تخلیه، اجاره و امور ثبتی و امور حقوقی و کیفری به مشکلات مواجه شویم.

مشاوره حقوقی می ‌تواند در تمامی امور حقوقی و قانونی زندگی برای ما مفید واقع شود.
یکی از دلایل استفاده از مشاوره حقوقی آنلاین عدم اطلاع کافی و دانش مردم از قوانین است که وکیل مجرب می تواند با دانش خود به خوبی از پس آن برآید. یکی دیگر از دلایل آن کلمات ثقیل و ناآشنا در این رشته است که با مشاوره حقوقی و مشورت یا وکیل ذبده می توانیم آشنایی پیدا کنیم. از مهم ترین دلایل استفاده و بهره بردن از مشاوره حقوقی و وکیل، تخصصی بودن این دانش است. همان طور که برای رفع بیماری باید به پزشک که دانش آموخته این رشته است رجوع کرد ؛ برای حل و فصل مشکلات هم باید به فردی که در این زمینه تخصص و تجربه ی کافی دارد، همچون وکیل، رجوع کنیم. زیرا هر رشته و دانشی فرد متخصص خود را می طلبد.

معمولاً مردم با قوانین و مقررات و رویه‌ های قانونی آشنا نیستند و حداقل راجع به مسائل حقوقی پیچیده و مسائلی که کمتر در میان مردم مبتلابه است، آگاهی کمتری دارند. به همین علت باید حتی المقدور با مشاوره حقوقی مناسب مسائل را نگاه کنیم تا روش حل آن را بدانیم و با بی تجربگی و عدم تخصص راه اشتباه نرویم. اگر در مواجه با مشکلات بخواهیم خودمان آن ها را حل و اقدام کنیم ممکن است به دلایل نامبرده در بالا همچون عدم آگاهی کافی، عدم تجربه و تخصص و … آن مشکلات را بزرگتر کنیم و یا نتوانیم آن را حل کنیم بنابراین عقلانی ترین راه این است که با مشاوره حقوقی و انتخاب وکیل مجرب راه را برای خودمان هموار کنیم.
نتیجه گیری به این صورت خواهد بود که برای گذر از مشکلات بهتر است آسوده ترین مسیر را انتخاب کنیم و از افراد با تجربه و با تخصص که سالیان در این امر مطالعه و تخصص داشته اند کمک گرفته تا بتوانیم در مسیر درست گام برداریم از طرفی به موقع و آسان به هدف و حل مشکل برسیم. این همان مصداق حرف با یک تیر دو نشان را هدف قرار دادن است!

چرا باید به ما اطمینان کنید ؟

انتخاب وکیل پایه یک دادگستری مطمئن و میزان تخصص وی برای قبول پروندهای حقوقی و کیفری و همچنین خانواده از مهمترین مواردی هست که موکل باید به آن توجه کند. وجه تمایز ما نسبت به سایر همکاران حقوقی چیست ؟

– مسئولیت پذیری فراتر از انتظار شما
– مشاوره حقوقی رایگان و راهنمایی کامل و مطمئن تا پیروزی در دعوا
– کاملا پاسخگو در تمام مراحل دادرسی
– استفاده از تیم حقوقی نخبه و با تجربه
– کسب رضایت حداکثری از موکلین

شما عزیران گرامی می توانید برای بهره بردن از دانش وکلای مجرب و استفاده از علم مشاوره حقوقی وکلای موسسه وکیل لازم استفاده کرده و به وسیله شماره تلفن 02172231 با ما در تماس باشید .